XXII. Homoródmenti Népdalvetélkedő

2020. 02. 29. Szentegyháza, Románia

Gyermekfilharmónia Alapítvány, a szentegyházi Tanulók Háza, a helyi Hagyományőrző Huszáregyesület és a Gábor Áron Művelődési Ház rendezvényén Haáz Sándor karnagy köszöntötte a résztvevőket. A

A Homoród mentének települései között képviseltette magát:  Almás, Szentmárton, Szentpál, Kápolnásfalu, Lövéte, Szentegyházasfalu, Remete, Gyepes és Recsenyéd. A csoportok egymást követték a színpadon. Összesen kb. 280 fő énekelt.  A vetélkedőn első ízben vettek részt székelypeteki népdalkedvelők. Legtávolabbról mi (Tulipántos Egyesület tagjai, a Meseházi Családi Dalárda) érkeztünk. Idén mi voltunk az egyetlen nem romániai csoport.

Együttesünk a színpadon 2020. február 29-én, Szentegyházasfaluban a 21. Homoródmenti Népdalvetélkedőn

Műsorunk felvétele: